Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rekreačná chalupa, pozemky na predaj

Interné ID: 242
Ulica: Veľké Lúky
Obec: Krásna Ves
Okres: Bánovce nad Bebravou
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata
Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Bánovská realitná kancelária, Vám ponúka na predaj pôvodnú dobovú chalúpku (rekreačný dom) nachádzajúcu sa nad obcou Krásna Ves, v Trenčianskom kraji, v časti Veľké Lúky Strážovských vrchov, spolu so schváleným stavebným povolením a projektovou dokumentáciou na rekonštrukciu, prípadne stavbu.
Chalúpka je v pôvodnom stave. Je postavená na pozemku o rozlohe 481 m2, pričom k nej patrí aj dvor spolu s prístupovou cestou o výmere 2780 m2. Súčasťou predaja je aj trávnatá plocha – lúka nachádzajúca sa kúsok od chalúpky o rozlohe 3028 m2. Predmetom predaja sú okrem dobovej chalúpky pozemky o celkovej rozlohe 6289 m2.
Chalúpka je jednopodlažná s možnosťou rekonštrukcie na podkrovie pod strechou. K dispozícii nie sú žiadne siete okrem možnosti napojenia na studňu, ktorá sa nachádza pár metrov na susednom pozemku. Chalúpku je možné zrekonštruovať, prípadne po úplnej rekonštrukcii, ktorá by predstavovala sanáciu pôvodnej stavby až po základy, dostať do stavu novostavby podľa právoplatne schválenej projektovej dokumentácie. Chalúpku je možné po rekonštrukcii využívať aj celoročne na bývanie, rekreáciu, prípadne na prenájom. Vzhľadom na veľkosť pozemkov, ktoré sú súčasťou predaja je možnosť využívať chalúpku na chov koní. Chalúpka sa nachádza mimo zastavaného územia obce v Strážovských lesoch na kopci, kde sa nachádza iba zopár chát, pričom je sťažený prístup bežným automobilom, najmä v zimnom období. V súčasnosti sa chalúpka nedá využiť na bývanie, nakoľko je potrebná jej rekonštrukcia.
Stavebné povolenie spolu s projektovou dokumentáciou, ktoré sú súčasťou predaja spolu s chalúpkou a pozemkami je pripravené na novostavbu rekreačnej chaty, ktorá je napojená na zdroj elektrickej energie z fotovoltiky, zdroj vody je naprojektovaný z dažďovej vody, prípadne z vlastnej studne alebo zo studne, ktorá sa nachádza pár metrov od chalúpky. Splašky z kuchyne, sprchy a WC sú podľa projektovej dokumentácie zvedené do žumpy.
Chalúpka sa nachádza v nádhernom prostredí medzi lesmi, kde je možnosť prechádzok, hubárčenia, turistiky alebo cykloturistiky.
Viac informácií na tel.čísle 0917 584 963

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
6289 m2
Plocha pozemku:
6289 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti